Кошик
16 відгуків
+380673276113
УкраїнаКиїввул. Лаврська 16
Fair Finch - виробник свіжообсмаженої кави високої якості
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Baratza

BARATZA ™ (bah-'rah-tsa) - так називається місце на арабському і суахілі, де місцеві жителі збираються, щоб випити кави. З моменту свого створення в 1999 році, Baratza пропонує найвищу якість помелу для тих, хто піклується про те, щоб отримати ідеальну чашку кави. Компанія Кайла Андерсона і Кіра Кеннеді, яка динамічно розвивається, Баратц швидко стала відома як виробник інноваційних кавомолок.

Місія компанії Baratza полягає в підтримці цінителів specialty coffee, які володіють глибокими знаннями і досвідом, зацікавлені в розвитку і хочуть отримувати від кожного ковтка максимум насолоди.

Baratza пишається тим, що забезпечила своїх вимогливих клієнтів унікальною електронною системою точного налаштування помелу, яка дозволяє швидко перебудовувати кавомолку від найбільших до найдрібніших фракцій, при цьому не втрачаючи точності. Налаштування можуть бути відтворені знову і знову з безкомпромісною точністю в будь-який час за допомогою унікальної системи контролю ваги.

Тримач портафільтра дозволяє звільнити руки бариста з метою економії часу. Модульна система дозволяє легко і просто проводити модернізацію і тюнінг кавомолок. Рекомендації спільноти любителів Спешиалти кави допомогли інженерам Баратц втілити в реальність найсміливіші мрії бариста!

Коротка історія Baratza:
1999: заснована компанія Baratza.
2005: Створена Virtuoso, перша кавомолка з конічними жорнами під брендом Baratza.
2007: Випущені нові моделі Maestro і Maestro Plus.
2008: Представлена ​​Vario, напівпрофесійна кавомолка з плоскими керамічними жорнами, здатна робити макро і мікро-помел в комерційних умовах експлуатації.
2010: Створена Preciso, кавомолка з макро і мікро-помелом і конічними жорнами.
2011: Початок виробництва унікальних кавомолок Esatto і Vario-W з контролем точності помелу, заснованому на вимірюванні ваги кави в певний проміжок часу.
2011: Кавомолки Esatto і Vario-W отримали нагороди SCAA "Кращий Новий Продукт".
2013: Кавомолка Forté отримала нагороду SCAA "Кращий Новий Комерційний Продукт".