Кошик
16 відгуків
+380673276113
УкраїнаКиїввул. Лаврська 16
Fair Finch - виробник свіжообсмаженої кави високої якості
  • picture 1
  • picture 2
  • 1
  • 2

Посуд HARIO

Hario – бренд-легенда, який за столітнє існування в корені змінив напрямок розвитку кавової культури, зробивши крапельний метод заварювання її невід’ємною частиною. Стрімке зростання інтересу до альтернативи перетворило Харіо на ікону, символ сучасного брюінга. Особливий підхід до справи, багатолітні традиції, поєднання якості та практичності – головні складові успішності та всесвітнього визнання.

«Король скла» (а саме так перекладається назва з японської) за довгий час свого існування об’єднав найталановитіших професіоналів своєї справи, які передають секрети майстерності із покоління в покоління. Саме тому Hario виробляє найкращий жаростійкий, міцний та прозорий скляний посуд у світі. Ми повністю розділяємо і підтримуємо філософію компанії на беззаперечне право кожного каволюба користуватись не тільки гарними, а й практичними аксесуарами.

Посуд для брюінгу Hario – всесвітньо визнаний еталон якості, приклад бездоганного дизайну і смаку. Для виробництва будь-якого аксесуару, починаючи зі звичайного паперового фільтра та закінчуючи складним багатокомпонентним сифоном, використані лише високоякісні натуральні матеріали, які жодним чином не зашкодять Вашому здоров’ю.

 

1 2